תקשורת ומדיה

האימוץ האיטי של תקן 22301
אלון רוזן, שהיה מנכ"ל המשרד להגנת העורף וכיום הוא מנכ"ל חברת אלמנטס, שעוסקת בייעוץ וניהול פרויקטים בתחום ההמשכיות העסקית והרציפות התפקודית, אומר: "ישראל היא במידה רבה מיקרו־קוסמוס של העולם בהיבטים של סך האיומים האפשריים - צונאמי, רעידות אדמה, טרור - אבל גם משק שמאופיין בהסכמים קיבוציים וסכנת השבתה. עם זאת, לצערי המדינה בנתה את הערכות החירום שלה כטלאי על טלאי - ולא כמקשה אחת. המגזר העסקי אפילו לא מבין מול איזה איום נערכים.
פעילות בשיתוף ההתאחדות
פעילות מבורכת בשיתוף התאחדות התעשיינים להשגת מודעות הממשלה לפעילותם של חברות הייטק בינ״ל בישראל בשעת חירום בהובלתו של אלון רוזן, מנכ״ל חברת אלמנטס. במסגרת הפעילות תבנה תכנית להמשכיות העסקית של חברות הייטק גלובליות לשעת חירום בהתבסס על תרחישי ייחוס לאומיים מולבנים, לכל חברה בהתאם לצרכיה הייחודיים.
מתוך כתבה שפורסמה בערוץ 20
מתוך כתבה שפורסמה ביום 18.7.18, בחדשות ערוץ 20, ערוץ 20, דו"ח מבקר המדינה בנושא "מוכנות המדינה לרעידת אדמה":
אלון רוזן, מנכ"ל חברת אלמנטס ולשעבר מנכ"ל המשרד להגנת העורף: "מדינת ישראל אינה ערוכה להתמודד עם משברים מהסוג של רעידת אדמה הרסנית. האותות שאנחנו מקבלים מבטן האדמה הם בעצם משדרים לנו שאנחנו צריכים להיערך. להיערך, המשמעות היא מאוד פשוטה, הכנסה של יד לכיס, והתחלה של היערכות, גם בהיבטים של רכישת ציוד, גם בהיבטים של חיזוק מבנים וגם בהיבטים פרקטיים של מוכנות גופי החירום וההצלה."
YNET מתוך כתבה שפורסמה באתר
אלון רוזן, לשעבר מנכ"ל המשרד להגנת העורף ומומחה לרציפות תפקודית: "כשקיבלו את ההחלטות הללו לא היה מספיק ידע, הבנה ואנשי מקצוע שמתעסקים בנושא של חיזוק מבנים. אם רוצים לסיים את חיזוק המבנים הללו, המשמעות היא להכניס את היד עמוק לכיס, לקבל החלטה שמקימים מנהלת פרויקט כזה ולסיים עם הפרויקט הזה תוך ארבע שנים. עשינו משהו דומה בעוטף עזה, כשמיגנו עשרות בתי ספר וגני ילדים בזריזות ובהצלחה רבה תוך שנתיים. כשהמדינה רוצה היא עושה. זה רק עניין של החלטה."
YNET מנכ"ל חברת אלמנטס בראיון לאתר
אלון רוזן, מנכ"ל חברת אלמנטס, בראיון לאולפן החדשות של YNET, בנושא רמת מכונותה של מדינת ישראל להתמודדות עם רעידות אדמה- "הרעידות הללו הן בסופו של יום, סימנים שבטן האדמה - מרכז כדור הארץ נותן לנו. תערכו, תערכו כי הנושא הזה יקרה, רעידה אדמה משמעותית תתרחש במדינה ישראל במוקדם או במאוחר, השאלה הגדולה היא מתי תתרחש"
בכיר לשעבר בממשלה: "לישראל אין יכולת
מנכ"ל Elements, היה דובר המפתח בכנס Data center 2018 בהפקת אנשים ומחשבים, אשר התקיים ביום 29.5.18.
מוכנות העורף לשעת חירום: אפקט תיבת נ
מנכ"ל Elements, היה דובר המפתח בכנס Data center 2018 בהפקת אנשים ומחשבים, אשר התקיים ביום 29.5.18.
אלון רוזן, לשעבר מנכ"ל המשרד להגנת ה
אלון רוזן, לשעבר מנכ"ל המשרד להגנת העורף והיום מנכ"ל חברת אלמנטס, אמר: "רמת ההיערכות בעוטף עזה היא יחסית גבוהה. המדינה השקיעה במיגון בתי התושבים ובמיגון מוסדות החינוך, וכמובן שהשילוב עם כיפת ברזל נותן מענה אופטימלי. עם זאת, יש חשיבות גדולה לראות כיצד המדינה נערכת לכניסה לסבב הסלמה משמעותי, מה שיצריך מהמדינה לבחון פינוי של חלק מהתושבים.
"קיימת תוכנית שנקראת 'מלון אורחים', שלא יצאה לפועל בצוק איתן לצערנו. אנחנו צריכים לראות, במידה והולכים לסבב נוסף של הסלמה, כיצד לסייע לתושבים.
ראיון מנכ"ל חברת אלמנטס ברשת
ראיון מנכ"ל חברת אלמנטס, אלון רוזן בתכנית הבוקר של רשת, דצמבר 2016
אלון רוזן, מנכ"ל החברה
ראיון של מנכ"ל החברה, אלון רוזן על היערכות העורף לשעת חירום, פברואר 2013
אלון רוזן, מנכ"ל החברה
ראיון של מנכ"ל החברה, אלון רוזן על היערכות העורף לשעת חירום, אוגוסט 2013
מנכ"ל חברת אלמנטס במסגרת פיתוח עסקי
לא רק גז: הישראלים שמפיקים חשמל מגלי ים
אלון רוזן, מנכ"ל החברה
ראיון של מנכ"ל החברה, אלון רוזן על היערכות העורף לשעת חירום, מרץ 2015
סיקור עבודתנו בחברת מד1
סיקור בניית תכנית ההמשכיות העסקית לחברת מד1, אנשים ומחשבים, פברואר 2015
Show More

כל הזכויות שמורות לאלמנטס הום לנד סיקיוריטי בע"מ 2018 ©